O nás

K založeniu spoločnosti Vitasomal s.r.o nás priviedla láska k zdravému životnému štýlu a štúdium biotechnológií a výživy na Slovenskej technickej univerzite. Roky štúdia, rovnako ako aj práca v oblasti výroby a vývoja výživových doplnkov nás presvedčila priniesť na trh to najlepšie, čo v súčasnosti technológia v oblasti výživy prináša – lipozomálne výživové doplnky. Táto technológia posúva vstrebateľnosť a využiteľnosť aktívnych látok v organizme na vyššiu úroveň v porovnaní s tradičnými formami výživových doplnkov.  Sme hrdí na to, že Vám môžeme prinášať vysokokvalitné produkty, do ktorých sme vložili všetky naše vedomosti a skúsenosti.

Ing. Martin Dutko
Ing. Martina Vojtková

Šetrní k prírode

Staráme sa o to, aby pri našej výrobe nevznikali žiadne odpady, ktoré by znečisťovali životné prostredie. Všetky naše produkty dodávame v recyklovateľných obaloch a sme súčasťou Organizácie zodpovednosti výrobcov pre obaly NATURPACK.

Bezpečnosť na prvom mieste

Naše suroviny dôkladne vyberáme z najkvalitnejších zdrojov a sľubujeme úplnú transparentnosť v tom, čo do našich produktov pridávame. Veríme, že dodržiavanie hygienických štandardov vo výrobe je najdôležitejší faktor, ktorý vplýva na výslednú kvalitu produktu, a preto sú všetky naše produkty vyrábané za prísneho dodržiavania hygieny a v súlade so štandardmi HACCP a Správnej výrobnej praxe.

Moderné technológie

V našich produktoch využívame to najmodernejšie, čo zdravá výživa ponúka - lipozomálne technológie. Viac o lipozómoch a ako fungujú nájdete v našom článku.