Vitamínové predplatné

Táto stránka obsahuje často kladené otázky týkajúce sa predplatného. Podrobné podmienky prihlásenia na odber nájdete TU.

Často kladené otázky: 

Ako funguje predplatné?

Predplatné sa automaticky obnovuje podľa vami zvoleného intervalu dodania a produkty Vám budú automaticky doručené po každom úspešnom obnovení. Napríklad, ak ste začali s mesačným predplatným, systém vám každý mesiac automaticky naúčtuje poplatky z vašej kreditnej karty a produkty dostanete priamo k vašim dverám každý mesiac bez toho, aby ste si museli sami zadávať objednávku!

Môžem pozastaviť alebo zrušiť predplatné?

Áno, samozrejme. Predplatné môžete kedykoľvek pozastaviť alebo zrušiť na zákazníckom portáli, ako vidíte na snímke obrazovky nižšie. Predplatné nie je možné zrušiť iba vtedy, ak ste začali s predplatným, ktoré si vyžaduje určitý počet platieb, aby ste ho mohli zrušiť. Zákaznícky portál je dostupný prostredníctvom magického odkazu, ktorý ste dostali e-mailom, ktorý vám bol zaslaný, keď ste v obchode zadali prvú objednávku predplatného. K svojim odberom môžete pristupovať, ak si vytvoríte účet v našom obchode.

 

Ako môžem preskočiť alebo preplánovať poplatok?

Účtovanie môžete preskočiť alebo preplánovať na zákazníckom portáli. Každá naplánovaná dodávka bude mať vedľa seba tlačidlo Preskočiť platbu, ktoré môžete použiť na preskočenie poplatku. Účtovanie môžete preplánovať kliknutím na tlačidlo Preplánovať vedľa dátumu doručenia.

Môžem pridať produkty do svojho predplatného?

Samozrejme. Produkty si môžete pridať do svojho predplatného na zákazníckom portáli. Stačí kliknúť na tlačidlo Upraviť na karte produktov a upraviť, odstrániť alebo pridať produkty do svojho odberu.

Čo sa stane, ak platbu nemožno spracovať?

Ak predplatné nie je možné obnoviť, pretože nie je možné spracovať platbu, dostanete e-mail s odkazom, kde môžete bezpečne aktualizovať spôsob platby.